Kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Świadczymy specjalistyczne doradztwo, m.in. w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa spółek. Doświadczenie kancelarii prawnej obejmuje transakcji na rynku fuzji i przejęć, przekształceń.

Oferujemy bieżące doradztwo podatkowe w prowadzeniu działalności gospodarczej, mające na celu rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej. Świadczymy pomoc i doradztwo w relacjach z organami podatkowymi podczas kontroli podatkowych, kontroli skarbowych oraz postępowań podatkowych.

Doradzamy w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek, fundacji, stowarzyszeń, osób trzecich w tym członków rodziny za zobowiązania podatkowe.

Doradzamy klientom zagranicznym, w tym z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy i Estonii, w rozpoczęciu i rozwijaniu działalności gospodarczej w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży zarejestrowanych spółek na terenie Polski, które zawierają wszelkie niezbędne rejestracje (KRS/REGON/NIP/VAT), mają czystą historię handlową, nie posiadają zobowiązań, nigdy nie prowadziły działalności oraz nie zatrudniały pracowników, mają w pełni opłacony kapitał zakładowy, zawierają szeroki zakres działalności i elastyczną umowę i mają zarejestrowaną siedzibę w Warszawie.

Doświadczenie prawników zdobyte w wiodących międzynarodowych oraz polskich kancelariach prawnych pozwala zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci cenią umiejętność rozwiązywania przez nas problemów prawnych, znajomość polskich realiów gospodarczych oraz indywidualne podejście. Kancelaria prawna wprowadza nowatorskie rozwiązania prawne oraz podatkowe, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się warunkami rynkowymi.

Kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe


Kancelaria

Specjalizacje