Reference

KZ

Hortex Holding S.A. potwierdza, że Kancelaria Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. świadczy na rzecz Spółki usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego. Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzuje sprawność oraz profesjonalizm.

Spółka w oparciu o dotychczasowe doświadczenie rekomenduje Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. jako solidnego partnera w zakresie usług doradztwa prawnego i podatkowego.

Passenger Rights sp. z o.o. potwierdza, że Kancelaria Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. świadczy na rzecz Spółki usługi doradztwa prawnego i podatkowego, w tym sporządza opinie prawne w przedmiocie zagadnień związanych z działalnością Spółki oraz jej organów.

Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzuje profesjonalizm oraz wysoki poziom merytoryczny. Pracownicy Kancelarii cechują się wysokim zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, które są wykonywane w terminie. 

Spółka w oparciu o dotychczasowe doświadczenie rekomenduje Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. jako solidnego partnera w zakresie usług doradztwa prawnego i podatkowego.

Agencja Mint PR informuje, że współpracuje z Kancelarią Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p., która świadczy usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego.

Agencja Mint PR rekomenduje Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski jako partnera godnego zaufania, posiadającego wysokie kompetencje merytoryczne i rozumiejącego biznesowe potrzeby agencji Mint PR.

Niniejszym pragnę wyrazić wyrazy najwyższego uznania dla jakości pracy mec. Jarosława Ziobrowskiego oraz jego Kancelarii – Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p.

Podczas naszej dotychczasowej współpracy miałem przyjemność zostać kompleksowo obsłużony w zakresie doradztwa podatkowego oraz niezmiernie szczegółowo poinformowany o wszelkich możlowych opcjach i alternatywach, dzięki czemu jestem przekonany, że podjąłem słuszne decyzje biznesowe.

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski.

Spółka Lark Europe S.A. z przyjemnością informuje, iż stale współpracuje z Kancelarią Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p., która świadczy na jej rzecz usługi doradztwa prawnego i podatkowego.

[…] Rozwiązania prawne rekomendowane przez Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. dowodzą o bogatym doświadczeniu Kancelarii w doradztwie prawnym w zakresie prawa handlowego oraz w zakresie spraw związanych z obsługą spółek, co pozwala zarekomendować Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp. p. jako partnera wartego zaufania, posiadającego wysokie kompetencje merytoryczne i rozumiejącego biznesowe potrzeby Spółki.

P.P.H.U. “JARMEX” Jarosław Jaskólski informuje, że współpracuje z mec. Jarosawem Ziobrowskim z Kancelarii Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp.p. w zakresie obsługi prawnej oraz podatkowej przedsiębiorstwa.

Rozwiązania prawne oraz podatkowe rekomendowane przez Kancelarię Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp.p. dowodzą o bogatym doświadczeniu kancelarii w doradztwie prawnym oraz podatkowym, co pozwala nam zarekomendować kancelarię jako partnera posiadającego wysokie kompetencje merytoryczne.

W świetle powyższego możemy z pełnym przekonaniem polecić usługi Kancelarii Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp.p. innym uczestnikom obrotu gospodarczego. 

KZ

Hackett Hamilton

Lark Europe S.A.

MintPR

Hortex Holding S.A.

Wolters Kluwer

Infor Training

Infor Training

ZPP

Russell Bedford

Russell Bedford

New House

Krawczyk

PGA

Villa Development

Kognitariat

Nova Office

Maxpol

EX Facto

Pomoc Polakom Na Wschodzie

Organic Project

Uppharma

Technologies Capital

Ciałbud

Soliton

Maxpol Technology

ZEN